Tel: 24/7 — 0048 533 025 557

Nasz zespół

Razem wspieramy Cię w kolejnych krokach do zmiany Twojego życia na lepsze. Jesteśmy po to, żebyś czuł się bezpiecznie i wiedział, że razem idziemy tą drogą. Wspólnie dyskutujemy jak najlepiej Ci pomóc, bo wiemy, że w grupie siła.


Tomasz Zarębski

terapeuta

Terapeuta uzależnień, filozof i kognitywista. Interesuje się neurobiologicznymi i poznawczymi mechanizmami uzależnień. Pod kierunkiem prof. dr hab. Macieja Błaszaka z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu teoretycznych podstaw psychoterapii uzależnień. Jego teksty naukowe i publicystyczne ukazywały się na łamach „Poznańskich Studiów z Filozofii Humanistyki”, „Zeszytach Artystycznych” (UAP), „Czasie Kultury” i „Res Publice Nowej”.

Maciej Gendek

terapeuta

Od kilkunastu lat pracuje z ludźmi jako terapeuta uzależnień oraz psychoterapeuta. Psycholog, specjalista od pracy z relacjami i konfliktami - szczególnie interesuje go wpływ uzależnień na to, co dzieje się w naszych związkach. Pracował jako terapeuta uzależnień w ośrodku leczenia uzależnień irlandzkiej służby zdrowia (HSE). Swoje studia i szkolenia przechodził w kraju i za granicą. Regularnie publikuje w internecie artykuły na temat tego jak skutecznie pomagać. Wierzy, że nawet najtrudniejsze sytuacje, które spotykają nas w życiu, jeśli odpowiednio wykorzystane mogą stać się trampoliną do naszego dalszego rozwoju. Uwielbia swoją rodzinę i jazdę rowerem. Nie lubi pożyczać książek.

Anna Erenc

psycholog, terapeuta

Certyfikowany trener rozwoju osobistego. Instruktor terapii uzależnień. Pracuje różnymi metodami. Podstawą jest kontakt osobisty i relacja oparta na zaufaniu i akceptacji świata, który każdy ze sobą przynosi. W czasie prowadzonych sesji koncentruje się na wyławianiu ukrytych potencjałów, odkrywaniu możliwości, wrażliwości i siły, które zawsze w nas są, a potrzeba im czasem tylko prawdziwego wsparcia, głębokiego zrozumienia i odpowiedniego klimatu, by zaczęły procentować w życiu. Pomaga osobom uzależnionym uzyskać świadomość, że autodestrukcję uzależnienia można przemieniać w ogromną siłę, pozwalającą na satysfakcjonujące i radosne życie. Udziela wsparcia i pomocy w procesie odzyskiwania szacunku do siebie oraz odkrywania i pielęgnowania poczucia własnej wartości.

Adam Adamczyk

organizacja zajęć pozaterapeutycznych

Absolwent filologii polskiej UAM. Pasjonat literatury i muzyki dawnej. Namiętny zbieracz płyt i książek (które lubi pożyczać). Swoje teksty o literaturze, muzyce i …piłce nożnej publikował w „Czasie Kultury”, „Res Publice Nowej”, „Tekstualiach” i „LiteRacjach”. Podobnie jak jeden z kolegów, żywi nadzieję co do tego, że nawet najtrudniejsze sytuacje życiowe mogą stanowić pozytywną lekcję dla przyszłych doświadczeń.

Patrycja Sałęga

ratownik medyczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami uzależnionymi i wychodzącymi z nałogów. Bezustannie poszerza swoją wiedzę aby świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Uważa, że detoksykacja organizmu jest ważnym punktem w rozpoczęciu późniejszej psychoterapii, zapewniając osobie uzależnionej świeży start na drodze do przemiany własnego siebie.

Andrzej Podgórski

ratownik medyczny

Ceniony Ratownik Medyczny z ponad 30 letnim doświadczeniem w ratownictwie. Dzięki ciągłej edukacji stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada miedzy innymi certyfikaty BLS, PALS, ACLS, zdobyte na szkoleniach organizowanych przez American Heart Association. Od kilku lat współpracuje z ośrodkami terapii uzależnień i detoksykacji.